O nás

Proč?

Nevím jak u vás, ale v naší rodině se sardinky jedli spíš za trest. A to se z nich ještě musela udělat pomazánka, protože během procesu výroby se eliminovali ty části, které si prostře do pusy strkat nechcete. Náš pohled na ně se ale dost zásadně změnil při cestách do různých přímořských států. To, co jsme ochutnali za hranicemi naší krásné země, mělo s těmi našimi sardinkami společný snad jen název. Řekli jsme si, že by byl hřích neseznámit české labužníky s touhle dobrotou a postupně začali pátrat, zjišťovat, navštěvovat a ochutnávat, dokud jsme nenašli ty nejlepší. Tak začal náš „život v konzervě“.

Kdo jsou naši dodavatelé?

Navázali jsme spolupráci se třemi konzervárnami (název). Roli při výběru hrály naše chuťové pohárky a kvalita, kterou v plechovce objevíte. Dbáme na to, aby výrobce používal 100% panenský olivový olej. Samozřejmostí jsou čerstvé a opravdu přírodní bylinky a pečlivé ruční zpracování.

Navíc naše plechovky dělají dobře nejen vašim bříškům, ale celému tělu. Ryby totiž obsahují spoustu vysoce kvalitních mastných kyselin Omega 3 a mají vysoký obsah vitaminu D3, který mimo jiné prospívá i naší autoimunitě. Připočtěte k tomu vysoký obsah koenzymu Q-10, bílkovin, nukleových kyselin a minerálů jako vápník, hořčík, fosfor, selen, zinek nebo vysoké množství vitaminu B12. Z jedné malé sardinky je najednou superpotravina.